Pingwinaria 2008

Pingwinaria 2008

przez -
0 449
Linux Tux

Jak co roku, tak i w 2008 miłośnicy systemów spod znaku pingwina spotkają się w Krynicy na kolejnej imprezie z cyklu Pingwinaria. Tegoroczne odbędą się w dniach 17 – 20 kwietnia 2008, w Hotelu Damis.

Jeśli w trakcie trwania tej imprezy chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem wygłaszając referat lub chcesz zorganizować dyskusję, grę lub jakiekolwiek inne wydarzenie, to prosimy o przesłanie streszczenia proponowanej prezentacji.

Streszczenie takie powinno zostać napisane po polsku lub angielsku pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie na przykład plan prelekcji), powinno zawierać przynajmniej trzy zdania i nie być dłuższe niż dwa kiloznaki. Streszczenia prosimy kierować na adres referaty [at] linux.org.pl. Tradycyjnie zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia proponowanego tematu.

Ze względu na pilną potrzebę zrobienia niezmienianej agendy, prosimy o najszybsze przysyłanie streszczeń i propozycji.

Podobnie jak w czasie poprzednich Pingwinariów, zostaną wydane materiały konferencyjne zawierające drukowane wersje wygłaszanych referatów. W związku z tym od potencjalnych prelegentów oczekujemy napisania tekstu do zamieszczenia w materiałach konferencyjnych. Materiały będą miały ISBN, trafią też m.in. do zbiorów Biblioteki Narodowej. Będą też udostępnione w sieci w formie elektronicznej, na zasadach licencji GNU FDL.

Ważne terminy!

Czasu do rozpoczęcia druku zostało niewiele, dlatego prosimy o wzięcie pod uwagę poniższych ostatecznych i nieprzekraczalnych terminów nadsyłania materiałów.

  • 30 grudnia – Do tego dnia przyjmujemy propozycje wykładów i abstrakty.
  • 10 stycznia – Akceptacja (bądź jej brak) tematów.
  • 30 stycznia – Koniec przyjmowania nowych tekstów referatów.
  • 28 lutego – Drukujemy materiały po korektach i recenzjach.