Podpisz apel! iTVP a neutralność technologiczna

Podpisz apel! iTVP a neutralność technologiczna

przez -
2 505
Linux Tux

Jak już informowaliśmy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji oraz posłowie chcą wyjaśnić sprawę pobierania przez telewizję publiczną dodatkowych opłat za część materiałów umieszczanych w internecie oraz zasygnalizowanego wcześniej w Życiu Warszawy problemu możliwości korzystania z zasobów iTVP tylko przez użytkowników Windows.

Zdajemy sobie sprawę, że temat opłat jest bardziej atrakcyjny medialnie niż problem otwartości standardów wykorzystywanych przez finansowaną m.in. przez podatników Telewizję Polską, dlatego chcielibyśmy przekazać członkom KRRIT, posłom i członkom zarządu i rady nadzorczej TVP list z prośbą o zapewnienie neutralności technologicznej projektu Telewizji Interaktywnej. List, do podpisania którego zachęcamy, umieszczony jest pod adresem itvp.7thGuard.net. Liczymy na Waszą pomoc!

Źródło: 7thguard.net.

2 Komentarze

  1. A czasami czy takie listy poparcia bez PESELU czy numeru dowodu nie są całkowicie nieważne? Ktoś zwraca uwagę na takie listy skoro imię, nazwisko i zawód można napisać jakie się chce?

    Nie żebym miał coś przeciwko, ale bez danych potwierdzających tożsamość to nie wiem czy ktoś bieże takie listy na poważnie…

Odpowiedz