Potyczki Młodych Adminów 2015 – finał w tą sobotę

Potyczki Młodych Adminów 2015 – finał w tą sobotę

przez -
0 2257
Komputer

Pod koniec kwietnia On-Line Education ogłosiło wyniki etapu międzyszkolnego, w którym do finału zakwalifikowało się piętnaście najlepszych zespołów. Już w tą sobotę, tj. 30.05.2015 zostaną przeprowadzone ostatnie zadania sprawdzający wiedzę i umiejętności uczestników. Odbędą się one w pracowniach sieci komputerowych Zespołu Szkół nr 1 w Kołobrzegu. Wszyscy finaliści otrzymają certyfikaty SUSE CLA PL – mają zaliczony poprzedni etap jako zdany egzamin praktyczny.

Ponadto SUSE ufundowało finalistom vouchery na międzynarodowy egzamin SUSE CLA, który zostanie przeprowadzony w pierwszym dniu Finału, tj. w piątek. Egzamin będzie zdawany się w języku angielskim, zdalnie, pod nadzorem uprawnionego inżyniera SUSE.

Nagrody, o które będą walczyć zespoły w sobotnich potyczkach, to: 6 staży w SUSE Polska, 5 wejściówek na konferencję NgSec od Compendium CE, nagrody rzeczowe ufundowane przez Mawilux oraz Zachodniopomorski Oddział PTI.

W organizację konkursu „Potyczki Młodych Adminów” są zaangażowane: On-Line Education (www.oedu.pl) we współpracy z firmą SUSE w Polsce, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie, Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu. Patronami merytorycznymi są: Compendium CE, KOWEZIU, Linux Professional Institute, Mawilux S.A, Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych, PTI Oddział Zachodniopomorski. Patronat medialny sprawuje OSWorld.pl.

Brak komentarzy

Odpowiedz