PGA, Poznań Game Arena

Poznań Game Arena to targi gier oraz sprzętu elektronicznego, organizowane w stolicy województwa Wielkopolskiego, czyli w Poznaniu. Tegoroczna edycja PGA odbędzie się w dniach 16 – 18 października 2015 r. Do dyspozycji wystawców oraz odwiedzających oddane zostaną pawilony budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poza szablonowym oglądaniem wystaw, organizatorzy przewidują również ogromną ilość konkursów, w których możliwa jest wygrana nagród o wartości kilku tysięcy złotych. Organizatorzy przewidują, że hale PGA odwiedzić może nawet 50 tysięcy osób.

Co jeszcze czeka na zwiedzających? Wielu fanów ucieszy konkurs na najlepsze wcielenie się w swojego ulubionego bohatera z gry wideo. Będzie też Strefa Niezależnych Twórców Gier, w której odwiedzający będą mogli sprawdzić kilkadziesiąt projektów ekip z całego świata. Na stronie można na bieżąco oglądać wystawców, którzy pojawią się na targach.

Ceny biletów:

  • PGA VIP Day (16 października) – 100 zł/os
  • Bilet normalny jednorazowy (na sobotę lub niedzielę) – 20 zł/os
  • Bilet rodzinny jednorazowy (min. 3 osoby w tym min. jedno dziecko do 13 roku życia) – 12zł/os.

Ekipa OSWorld.pl, w składzie: Michał Olber i Robert Wolniak pojawi się na miejscu i będzie robiła dla Was relację z wydarzenia.

2 Komentarze

  1. […] Poznań Game Arena to targi gier oraz sprzętu elektronicznego, organizowane w stolicy województwa Wielkopolskiego, czyli w Poznaniu. Tegoroczna edycja PGA odbędzie się Post Poznań Game Arena 2015 czeka na uczestników pojawił się poraz pierwszy w OSWorld.pl. Źródło: Poznań Game Arena 2015 czeka na uczestników […]

Odpowiedz