Premiera Auroksa odwołana, ale jest konkurs!

Premiera Auroksa odwołana, ale jest konkurs!

przez -
0 456
System operacyjny, systemy operacyjne

Zapowiadana wcześniej premiera systemu Aurox Linux 12.0 została odwołana z przyczyn niezależnych od organizatorów. W zamian za to ekipa Auroksa proponuje konkurs. Organizatorzy przepraszają wszystkich użytkowników, którzy chcieli uczestniczyć w wydarzeniu. Zapewniają, że zrobili ze swojej strony wszystko co mogli. Niestety zawiodła jedna z organizacji, która wcześniej obiecała niezbędną pomoc.

W zamian twórcy Auroksa proponują zabawę z nagrodami. Codziennie, w dniach od 18-28 września, na stronie projektu Aurox będzie pojawiało się jedno pytanie. Za prawidłową odpowiedź można otrzymać punkt, przy czym można odpowiadać na pytanie wstecz. Za zaproszenie nowego użytkownika, który zarejestruje się w konkursie, otrzymuje się 3 punkty. Osoby które zdobędą najwięcej punktów otrzymają nagrody.

Dnia 29 września zostanie podana dokładna informacja o nagrodach. Już wiadomo, że będą wśród nich licencje popularnej gry TribalTrouble, Akwarium na USB, pamięć biznesmena, stół do pokera oraz podgrzewacz do kubków USB.

Brak komentarzy

Odpowiedz