Programiści szykują się na jubileuszową, 15stą edycję JDD!

Programiści szykują się na jubileuszową, 15stą edycję JDD!

przez -
0 1395
Konferencje

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa 15 edycja jednej z największych konferencji o tematyce Java w Polsce. JDD po raz kolejny gromadzi Javowych ekspertów i aktywuje społeczności IT z całego kraju – tym razem online!

W tym roku wydarzenie odbywa się w dniach 12-14 października 2020 w sieci!

JDD 2020 to trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się sieci. Organizatorzy po raz kolejny zrzeszają miłośników Javy, jak to ma miejsce od 2006 roku. 

Całym zespołem ciężko pracujemy, by zagwarantować uczestnikom najnowsze Javowe tematy na wirtualnej scenie oraz wysoki poziom merytoryki – ponieważ są to niedłączne elementy konferencji. Mimo że JDD w tym roku odbędzie się online, wciąż liczymy na znany nam z poprzednich edycji entuzjazm, szerzony przez uczestników. Bardzo chcemy, by jubileuszowa edycja JDD była namiastką normalności w tych trudnych dla wszystkich czasach, dlatego dodaliśmy do programu konferencji element stacjonarny – wypowiada się Natalia Basińska, jedna z organizatorek JDD.

Różnorodne tematy i poziomy zaawansowania

W tym roku na JDD znajdziemy tematy na różnych poziomach zaawansowania. Coś dla siebie znajdą zarówno junior, mid, jak i senior deweloperzy. Pośród morza tematów pojawią się: JVM (Java, Scala, Kotlin…), Agile, Functional Programming, Testing, TDD, BDD, Microservices, Docker, Kubernetes, Clean code, Cloud, AWS, design, DDD, Machine learning, AI, Future of Java, Functional Programming, Architecture, Getting Started.

Brak komentarzy

Odpowiedz