PyConPL

Ruszyła rejestracja na PyCon PL 2016
Dziewiąta edycja największego spotkania miłośników Pythona w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 13-16 października w Hotelu Ossa. Wprawdzie wielu z Was myśli dopiero o wakacjach, warto jednak już teraz zaplanować, co będziecie robili jesienią. Dla osób, które dokonają wcześniejszej rejestracji zostały przygotowane specjalne zniżki, dzięki której najbardziej inspirujący weekend października będzie jeszcze lepszy. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia: http://pl.pycon.org

Inspiracje i atrakcje
Agenda PyCon PL dostarczy Wam wszystkiego, co najlepsze. Szykujemy dla Was szereg prelekcji, spotkań z ekspertami branży oraz ścieżki warsztatów praktycznych. Hotel Ossa w pobliżu Rawy Mazowieckiej stanie się w ten weekend bijącym sercem pythonowego środowiska, warto więc przygotować się na godziny fascynujących spotkań. To jednak nie koniec przyjemności. Czterogwiazdkowy Hotel Ossa, który będzie miejscem naszego spotkania również w tym roku oprócz profesjonalnego zaplecza integracyjno-szkoleniowego oferuje swoim gościom także takie atrakcje jak dostęp do basenu, czy dyskoteki.

Ponadto dla najmłodszych towarzyszów Hotel Ossa oferuje tzw. Kids Zone. Tak więc wyjazd biznesowy nie musi oznaczać rozłąki z rodziną. Doświadczeni animatorzy sprawią, że Wasze pociechy nie poczują nudy w trakcie gdy Wy będziecie uczestniczyć w spotkaniu.

Dojazd z Warszawy do Hotelu (i z powrotem)
Aby ułatwić uczestnikom dotarcie do hotelu za dodatkową opłatą zapewniamy dojazd z Warszawy do hotelu (i z powrotem). Wynika to z położenia obiektu konferencyjnego oraz ograniczonych połączeń dojazdu komunikacją publiczną. Autobusy będą odjeżdżać w czwartek oraz piątek. Powroty nastąpią w niedzielę – ostatni dzień konferencji. Dokładne czasy i miejsce odjazdów z Warszawy zostaną podane w późniejszym terminie.

Dofinansowania
Przeczytałeś wszystkie informacje dotyczące konferencji, ale z żalem stwierdzasz, że w tym roku jest to poza Twoim zasięgiem finansowym? Nic straconego! Uruchomiliśmy program pomocy finansowej dla uczestników indywidualnych. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na wzięcie udziału w konferencji na własny koszt, zgłoś się do nas wypełniając niniejszy formularz.

Brak komentarzy

Odpowiedz