Reaktywacja magazynu Atari Fan

Reaktywacja magazynu Atari Fan

przez -
0 8515
atari-fan

Pomysłodawcą magazynu był – Paweł „Vulgar” Kaznowski, który w 2000 roku wcielił w życie koncept razem z Piotrem „Piterem” Krużyckim , obecnym redaktorem naczelnym. Numerów magazynu powstało niewiele, dokładniej mówiąc 4, ostatni z nich został wydany 12 lat temu. Pisano w magazynie o nowościach ze świata Atari, można było znaleźć recenzje gier i programów, opisy rozszerzeń sprzętowych, relacje z imprez itp.

Pierwsze cztery numery magazynu były drukowane na drukarce cyfrowej minolta, później były bigowane oraz zszywane przez pomysłodawców osobiście. Teraz Atari Fan został reaktywowany i powstał 5 numer magazynu, który zresztą został wydrukowany już w drukarni offsetowej. Cztery strony okładki są w pełnym kolorze, natomiast treść, środek jest jednokolorowy. Co ciekawe Atari Fan składany jest na komputerze Atari TT030, na oryginalnym oprogramowaniu Calambus 2015.

Wersja 5-ta liczy sobie 52 strony i jest edycją specjalną na SillyVenture 2k17, teksty do magazynu spływały do ostatniej minuty przed deadline.

Co można znaleźć w nowym numerze:

Opisy nowości sprzętowych i oprogramowania, światowa lista przebojów, czyli najlepsze gry na poszczególne platformy Atari. Wywiad z Rafałem Jankowskim oraz Marco Breddim, relacje z imprez. Więcej informacji na temat nowego numeru możecie znaleźć na stronie Atari Fan

atari-fan

Brak komentarzy

Odpowiedz