Dnia 3 grudnia odbyło się siódme z kolei spotkanie SPARKcamp. Jak na wszystkie poprzednie spotkania przyszło bardzo wiele osób z branży IT, wysłuchać ciekawych prelekcji.

Pierwszą z nich była „Being data-driven” prelegent Andrzej Łukaszewski wytłumaczył widowni „Co to znaczy być data-driven” oraz ” Czy można podejmować decyzję o rozwoju produktu nie mając doświadczenia?” oraz wyjaśnił wiele kwestii dotyczących sposobów „Pobrania danych od użytkownika” i w jaki sposób je wykorzystywać. Po tak przekazanej wiedzy na pewno każdy z uczestników mógł sam wyczerpująco odpowiedzieć na te pytania.

sparkcamp#7

Kolejną prelegentką była Aneta Balwierz-Michalska z swoim wykładem ” Ochrona praw własności przemysłowej w IT”. W trakcie 15 minutowe prezentacji Aneta wyjaśniła nam między innymi, jakie istnieją tryby i zasady uzyskiwania ochrony znaków firmowych i towarowych oraz jak ochronić programy komputerowe na mocy prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej.

sparkcamp#7

Później nadszedł czas na prelekcje „Material design ..czy to ma sens?”, Michał Jasiński przedstawił nam podstawowe wiadomości na temat Material Design oraz wyjaśnił jakie istnieją możliwości wykorzystania tego w projektach.

sparkcamp#7

Jak w trakcie ze każdego spotkań, po prelekcjach następuje czas na pytania od publiczności i tym razem uczestnicy nie zawiedli. Najbardziej aktywni z uczestników zostają nagrodzeni upominkami.

sparkcamp#7

Siódme spotkanie już za nami, niedługo spotkamy się po raz ósmy i zapewne znowu spędzimy wspaniały czas słuchając ciekawych wystąpień oraz delektując się smakowitym piwem z koszalińskiego Browaru Kowal.

sparkcamp#7

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 362

przez -
0 608

Brak komentarzy

Odpowiedz