Retroboat 2015

W Noc Muzeów w Łodzi 16 maja miało miejsce wydarzenie Retroboat 2015. Była to pierwsza edycja interaktywnej wystawy starych komputerów, której organizatorami byli: Piotr Potera, Emil Oppeln-Bronikowski, Ira Solopova-Potera, wron i Michal Bednarek. Głównym miejscem wystawy było 3 piętro Muzeum Włókiennictwa i według szacunków odwiedziło ją łącznie ponad 3.5 tysiąca zwiedzających. Ekipa OSWorld.pl była na miejscu i możemy śmiało powiedzieć, że ciężko było się czasami dostać do niektórych komputerów, bo były naprawdę oblegane.

Polecamy zapoznać się z wpisem Emila Oppeln-Bronikowskiego: Retroboat 2015: widok z okopu, który opisał to od strony współorganizatora.

Retroboat 2015

Retroboat 2015

Retroboat 2015

Retroboat 2015

Podobne artykuły

3 Komentarze

    • Brzydkie??? Porównując dzisiejsze niektóre obudowy to się zastanawiam gdzie ludzkość zgubiła gust…. 90% to takie beznadziejne bezguścia bez polotu, bez smaku a zbieracze kurzu. Najładniejsze imho to te najprostsze.

    • No i gdzie tam masz najprostsze? Wszystkie mają pełno niepotrzebnych krzywizn i przetłoczeń. Nie wiem czy bym chciał używać kompa który tak bardzo psuje mi skupienie szumem kształtu.

Odpowiedz