Shadwen – zostań skrytobójcą i steruj czasem

Shadwen – zostań skrytobójcą i steruj czasem

przez -
5 1119
Shadwen

Studio Frozenbyte przygotowuje właśnie nową grę o nazwie Shadwen. Ma to być tytuł polegający na skradaniu się, ukrywaniu i wykonywaniu różnych misji. Okazuje się także, że wydawca miał ciekawy pomysł na promocję gry. Otóż deweloperzy udostępnili demo Shadwen i czym więcej osób w nie zagrało, tym produkcja będzie miała niższą cenę w dniu premiery i późniejszym okresie sprzedażowym. Gra zaczynała z pułapem 35 dolarów, a obecnie wynosi 14 dolarów i 55 centów. Motywem przewodnim jest zadanie zabicia króla, jednakże gra zaczyna być ciekawa, kiedy dołącza do nas osierocona dziewczynka.

Od teraz gracz będzie musiał się troszczyć o podopiecznego i wykonywać tak zadania, aby nic się małej dziewczynce nie stało. Warto zaznaczyć, że produkcja fińskiego studia wykorzystuje ten sam motyw, co polski SUPERHOT – w grze czas zamiera, jeśli stoimy bezczynnie. Dodatkowo, możemy manipulować czasem i zmieniać nasze akcje.

Podobne artykuły

 • Krzysiek Kowalewski

  Przecież to tylko dla Windows?!

  • lookier26

   Tak oczywiście dla linuksa tylko demo zrobili pełnej nie będzie.

  • Lokman

   Teraz widzę… Demo Linux po prostu jest nieprawidłowo wyeksponowane. Np na steam, albo na Humble w “operating systems” jest tylko “windows”, a demo do pobrania dopiero gdzieś tam w treści…

  • Jakub Konieczny

   Często na Steamie gra jest normalnie na Linuksa, ale nie pokazuje ikonki, bo Valve nie dało jej “błogosławieństwa”, tzn. nie jest wydana zgodnie z ich wytycznymi i nie dają gwarancji że się uruchomi. Humble też często nie wspomina o Linuksie, jak sami nie wspierali portu, a gra była wydana nie tak dawno.

 • Lokman

  Po co o takiej grze tutaj pisać?
  Zmarnowałem tylko czas na czytanie.