SmartDevCon 2 – rozpoczęto przyjmowanie prelekcji

SmartDevCon 2 – rozpoczęto przyjmowanie prelekcji

przez -
1 469
SmartDevCon 2

SmartDevCon 2 to jest drugą edycją międzynarodowej konferencji poświęconej technologiom mobilnym i inteligentnym. Zeszłoroczny SmartDevCon 2012 miał ogromne zainteresowanie, więc organizatorzy postanowili podjąć się realizacji kolejnej edycji. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 – 14 września 2013 roku, dzięki czemu będzie można spotkać wielu zagranicznych ekspertów związanych zarówno z najpopularniejszymi rozwiązaniami, jak również nowymi, dopiero wschodzącymi.

Konferencja to prelekcje, warsztaty, ale również wieczorne elementy integracyjne w popularnych lokalach Katowic. Jest to świetna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania ciekawych kontaktów i zaprezentowania swoich osiągnięć.

Organizatorzy rozpoczęli przyjmowanie propozycji wystąpień do agendy, które potrwa do końca miesiąca. Preferowana tematyka związana powinna być w urządzeniami i technologiami mobilnymi, czyli: telefony, tablety, smart TV, konsole do gier i ich kontrolery, IVI/ICE, inteligentne zegarki, okulary typu Google Glass, interaktywne stoły i inne ciekawe rozwiązania. Zaakceptowani prelegenci otrzymają bezpłatny wstęp na konferencję oraz noclegi w hotelu na czas trwania konferencji. Istnieje też możliwość uzyskania wsparcia w pokryciu kosztów transportu.

Konferencja SmartDevCon 2 odbędzie się w Centrum Konferencyjnym „Opolska 22” w Katowicach na rogu ulic Opolskiej i Sobieskiego (wejście). Miejsce znajduje w ścisłym centrum miasta, zaledwie 750 m od Dworca PKP i 1 km od Spodka.

Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na portalach społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/SmartDevCon
Twitter: twitter.com/SmartDevCon
Google+: plus.google.com/109367286395509540299

1 komentarz

Odpowiedz