Softdevcon, z pasji do programowania

Softdevcon, z pasji do programowania

przez -
4 694
Konferencje

Konferencja Softdevcon to pierwsza merytoryczna konferencja dla programistów. Jest to równoznaczne z tym, że priorytetem wydarzenia będzie nie reklama a wiedza. Programiści mają okazję uczestniczyć w wielu konferencjach. Gorszych lub lepszych, jednak niezmiennie powiązanych z promocją firm działających na rynku IT. Konferencja Softdevcon to wyjście na przeciw takim schematom i zorganizowanie spotkania, podczas którego uczestnicy zdobędą rzeczową wiedzę z zakresu programowania.

Target stanowią programiści oraz osoby zainteresowane tematem programowania, czyli wszyscy chętni do uczestniczenia w wykładach/warsztatach typu NO Power Point i BYOL, wymienionych poniżej.

Lista prelekcji:

  1. “Programowanie gier na Androida przy użyciu darmowego framework’a do gier – andengine.” – Przemysław Łopaciuk
  2. “Hallo Android – programowanie aplikacji na system Android” – Konrad Malawski
  3. “Domain Driven Design – wszystko jest na miejscu i wszystko ma swoje miejsce” – Sławomir Sobótka
  4. “Enterprise Java Development With Spring Roo” – Christian Tzolov
  5. “Rozchmurz swoje aplikacje – budowanie aplikacji “w chmurze” z wykorzystaniem AWS w praktyce” – Adam Warski, Tomasz Szymański
  6. “Jak nie testować zwinnie (Dlaczego testowanie w Agile zbyt często przypomina mini–waterfall?) – Wiktor Żołnowski

Siódmy wykład należy do Sponsora Głównego i będzie miał charakter merytoryczno-marketingowy.

Konferencja Softdevcon w Warszawie to dopiero początek drogi. Aby dopasować się do potrzeb uczestników, i aby każdy miał dogodną możliwość brania udziału w spotkaniach, planowane są kolejne edycje w większych miastach Polski (Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Białystok).

Konferencja jest wydarzeniem płatnym, z ograniczoną liczbą miejsc. Dlatego już teraz należy podjąć szybką decyzję i zarejestrować się na stronie internetowej www.softdevcon.pl/wydarzenia.

Nie ma innej drogi na to, żeby zdobyć wiedzę, prezenty oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji, a przy okazji spotkać ludzi podobnych do nas. Z tą samą pasją. Pasją programowania.

Więcej informacji na stronie internetowej www.softdevcon.pl.