Software Freedom Day 2008

Software Freedom Day 2008

przez -
1 665
Software Freedom Day

Krakowska Grupa Użytkowników Linuksa (CLUG) zaprasza na kolejną odsłonę międzynarodowej imprezy Software Freedom Day. Poszerzaj horyzonty! Przyjdź, posłuchaj i poznaj Wolne Oprogramowanie!

Czym jest Dzień Wolnego Oprogramowania?
To dzień ogólnoświatowej promocji oprogramowania i ruchu FOSS (Free and Open Source Software). Naszym celem jest pokazanie Wam korzyści z używania wysokiej jakości programów FOSS w domach, szkołach, urzędach czy biznesie – wszędzie!

Software Freedom Day 2008

Dlaczego Wolne Oprogramowanie?
A dlaczego nie? Dlaczego nie korzystać z czegoś, co jest lepsze, stabilniejsze, bezpieczniejsze i przede wszystkim wolne? Wystarczy pojawić się na naszych prelekcjach, a sam przekonasz się, czy to prawda. My w to wierzymy i tę wiarę poprzemy mocnymi argumentami. Sprawdź nas.

Jestem tylko zwykłym użytkownikiem komputera. Czy to nie jest dla mnie za trudne?
Nie, dlatego to zaproszenie kierujemy szczególnie do Ciebie. Chcemy Ci opowiedzieć o tej idei w prosty i przystępny sposób, nie zapominając o jakości prelekcji. I pamiętaj: nie ma głupich pytań!

Gdzie i kiedy jeszcze obchodzi się SFD?
20 września jest oficjalną datą obchodów SFD. Na świecie w przedsięwzięciu bierze udział ponad 500 zespołów z 90 krajów. W Polsce Software Freedom Day odbyło/odbędzie się w: w:

A my czekamy na Ciebie w Krakowie:
18 października (sobota), na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej, w sali amfiteatralnej budynku U2, przy ul. Reymonta 7.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody! Do zobaczenia na prelekcjach i warsztatach!

Źródło: krakow.sfd.org.pl.

Podobne artykuły

1 komentarz

Odpowiedz