Software Freedom Day 2014 w Łodzi – czekamy na chętnych

Software Freedom Day 2014 w Łodzi – czekamy na chętnych

przez -
8 2095
Software Freedom Day

Ekipa OSWorld.pl planuje zorganizować 20 września, tj. sobota o godzinie 14:00 Software Freedom Day 2014 w Łodzi. Software Freedom Day to międzynarodowy dzień promocji wolnego i otwartego oprogramowania, w tym całego ruchu FOSS. Jego celem jest pokazanie korzyści z używania wysokiej jakości programów FOSS w domach, szkołach, urzędach czy biznesie. Gorąco zapraszamy chętne osoby do zgłaszania swoich wystąpień oraz lightning-talków (maksymalnie 20 minut) a także do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.

Swoją prezentację zgłosić można na dwa sposoby:

  • Z poziomu naszego formularza kontaktowego
  • Poprzez wysłanie maila na adres redakcja@osworld.pl w treści zawierając tytuł swojej prezentacji

Ze względu na charakter spotkania, musimy mieć pewność że zjawi się przynajmniej 7 osób, dlatego prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez rejestrację na facebooku, lub drogą mailową na adres redakcja@osworld.pl. Przygotowaliśmy krótką ankietę, która ma nas uświadomić o zainteresowaniu spotkaniem. W przypadku zbyt małej liczby chętnych uczestników, zastrzegamy sobie możliwość odwołania całej imprezy.

8 Komentarze

  1. Wstępnie jestem zainteresowany jako słuchacz… muszę w końcu obczaić waszą „nową-starą miejscówkę” (po migracji między piętrami) :)

    SFD w Łodzi trochę koliduje z trzecim dniem SmartDevCon w Katowicach, ale i tak nigdy nie przepadałem za mobilnym badziewiem :D

Odpowiedz