SPARKcamp #11 – prawdziwy mix różnych dziedzin

SPARKcamp #11 – prawdziwy mix różnych dziedzin

przez -
1 2840
Konferencje

20 października 2016 roku w Minibrowarze Kowal odbędzie się pierwszy, powakacyjny SPARKcamp #11. Jest to otwarte spotkanie dla entuzjastów z branży IT, gdzie małe niezależne grupy jak i duże firmy będą mogły swobodnie wymienić się wiedzą, doświadczeniem i szeroko rozumianym know-how. Pomysł organizacji takiego wydarzenia zrodził się z idei barcampów, których pierwszymi inicjatorami były społeczności startup’owe Doliny Krzemowej. Otwarty charakter SPARKcamp daje wszystkim zainteresowanym dostęp do indywidualności oraz wiedzy, niedostępnych w sposób konwencjonalny, tworząc nową płaszczyznę dla samorozwoju.

SPARKcamp #11

Prelegenci w swych wystąpieniach połączą m.in. świat hardware i software. Będzie można zobaczyć, jak cienka granica dzieli świat realny od cyfrowego. Będzie można poznać także nowe aspekty współczesnego aktorstwa, przekonując się przy tym jak ogromne możliwości ma współczesna scena oraz jak archaiczne wydaje się w tej sytuacji stwierdzenie, że sztuka wystawiana jest na deskach teatru.

SPARKcamp #11

Ponadto pojawi się także ciekawy wątek innowacyjnych technologii w edukacji. Organizatorzy chcą zobaczyć co daje połączenie nauki i technologii oraz jak ogromną moc ma ludzka pasja i determinacja.

SPARKcamp#11 to także drugie urodziny eventu, więc nie obędzie się bez niespodzianek.

SPARKcamp #11

1 komentarz

Odpowiedz