Konferencje

Już 25 lutego o godzinie 18 w Minibrowarze Kowal odbędzie się SPARKcamp #8. Będzie to okazja do posłuchania ciekawych wystąpień.

W trakcie konferencji wystąpi trzech prelegentów, pierwszym z nich jest Piotr Gackowski z tematem” Testy automatyczne Selenium – sposób na obronę przed smokami”

Testy integracyjne stworzone w kombinacji Java+Selenium+Jenkins z punktu widzenia dwóch lat projektu. Prelegent opowie gdzie te testy pomogły, jakie zostały popełnione błędy, w którym momencie był nadmiar pracy, przed jakimi zagrożeniami ustrzegły.

Kolejnym prelegentem jest Kamil Kozieł, który wygłosi przemówienie na temat „Alchemia Prezentacji”.

Dobra prezentacja, niczym dobry spektakl teatralny, dociera do odbiorcy na czterech poziomach. W kolejności od najważniejszego do pomijalnego są to: przekaz, narracja, warsztat sceniczny oraz oprawa. Analizując większość konferencyjnych wystąpień, uczelnianych prezentacji lub korporacyjnych spotkań, można odnieść wrażenie, że ta hierarchia jest pilnie strzeżoną tajemnicą.

Ostatnim mówcą jest Kamil Stawiarski, który będzie mówił o „Oracle Hacking Session”, czyli o tym jakie występują zagrożenia w czasach konsolidacji.

Sami widzicie, że są to tematy godne uwagi i zapraszamy do tego aby wysłuchać ich w dogodnym towarzystwie specjalistów z branży IT. Z którymi zresztą po zakończeniu można się będzie wymienić doświadczeniami.

Dołącz do wydarzenia

sparkcamp_8

Brak komentarzy

Odpowiedz