Spotkanie OSWorld #14 przy piwie

Spotkanie OSWorld #14 przy piwie

przez -
16 5137
OSWorld - logo kwadratowe

Portal OSWorld.pl zaprasza wszystkich chętnych na mniej oficjalnie spotkanie przy piwie, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować jakiś ciekawy temat związany z Open Source. Na spotkaniu podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami z administracji systemami na dużą skalę (Puppet, docker, replikacje oraz disaster recovery).

Opowiemy o budowaniu wysokodostępnych webaplikacji oraz ich monitoringu (Zabbix).

Spotkanie OSWorld - piwo i bar

14 spotkanie OSWorld odbędzie się 21 listopada o godzinie 18:30 w pubie Chmielowa Dolina przy ulicy Piotrkowska 123 w Łodzi. Prosimy chętne osoby do zarejestrowania się w wydarzeniach na Facebooku, Google+ i MeetUp, abyśmy mogli wcześniej zarezerwować odpowiednią ilość miejsc.

Dołącz do wydarzenia

Podczas spotkania będzie można otrzymać lub uwierzytelnić certyfikaty CAcert.org.

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 354

przez -
0 588

16 Komentarze

  1. Nie poddaję się presji „rejestracji konta w kolejnym serwisie tylko po to, by zgłosić swoje uczestnictwo”, i jeśli nic mnie nie zatrzyma, to się pojawię. Rzadko kiedy coś mnie zatrzymuje :) PS Jak to dobrze, że komentowanie przez Disqus nie wymaga rejestracji :P

    • Nie ma takiego wymogu by się zarejestrować, ale pozwala nam to oszacować ile osób będzie ;-) Wiesz… czasem zabieramy dla Was jakieś upominki i dobrze wiedzieć ile tego mieć.

      Do zobaczenia! :D

Odpowiedz