Spotkanie OSWorld #15 - Mikołajki - slider

Portal OSWorld.pl zaprasza wszystkich chętnych na mikołajkowe spotkanie z czytelnikami, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować jakiś ciekawy temat związany z Open Source. Na spotkaniu podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami ze świata wolnego oprogramowania (administracja systemami, replikacje, disaster recovery i wiele innych).

To już 15 nasze spotkanie przy którym razem usiądziemy za stołem i podebatujemy o Open Source oraz wykorzystaniu go w biznesie. Kamil Porembiński z ekipy OSWorld przedstawi temat: Kluczowe zasady budowania systemów o wysokiej dostępności. Jakie zasady powinien spełniać system na poziomie projektowym, aby w przyszłości był skalowalny, dostępny i bezpieczny. Pokaże Wam 12 zasad z przykładami technologii jakie rozwiązują dany problem. Gerard Stańczak opowie nam o monitoringu infrastruktury w Zabbixie.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:30 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18 lok. 304 w Łodzi. Będziemy na Was czekać w biurze już od godziny 17:00. Oficjalne spotkanie zacznie się o 18:30. Prosimy chętne osoby do zarejestrowania się w wydarzeniach na Facebooku, Google+ i MeetUp, abyśmy mogli wcześniej przygotować pomieszczenie na odpowiednią ilość osób.

Dołącz do wydarzenia

Podczas trwania całego spotkania będzie można otrzymać lub uwierzytelnić certyfikaty CAcert.org. Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie CAcert.org, wypełnić formularz oraz przynieść na spotkanie dwa dowody tożsamości.

2 Komentarze

Odpowiedz