Spotkanie OSWorld #8 – Arduino, FOSDEM

Spotkanie OSWorld #8 – Arduino, FOSDEM

przez -
22 2825
OSWorld - logo kwadratowe

Sporo czasu już minęło od ostatniego spotkania, ale to tylko dlatego, że byliśmy bardzo zajęci podczas prac nas serwisem picoboard.pl oraz wyjazdem na FOSDEM 2013. Dlatego serdecznie zapraszamy Ciebie na spotkanie, które odbędzie się w sobotę, tj. 16 lutego o godzinie 14:00 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18, 9 piętro, lokal 906. Podczas spotkania chcemy opowiedzieć Wam o naszym wyjeździe na konferencję w Brukseli oraz Arduino. Nie zabraknie też sesji Lightning Talks.

Chętne osoby do wygłoszenia małej prelekcji prosimy o zgłaszanie się przez maila na adres: redakcja@osworld.pl, wraz z ewentualnym tematem sesji Lightning talk. Dla aktywnych uczestników oraz prelegentów przewidujemy niespodzianki.


Arduino gra muzyczki w zależności od zbliżonego transpondera RFID

  • FOSDEM 2013 jak było? FOSDEM 2014, kto jedzie? – Kamil Porembiński
  • Jak zacząć zabawę z Arduino? – Bartosz Świtoń
  • Architektura sieciowa w TheCamels – Case Study – Gerard Stańczak
  • Granie na Linuksie – Michał Olber

Zapewniamy kawę, herbatę i drobne przekąski. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów i rowerów. Szczegóły oraz miejsce dojazdu na stronie: osworld.pl/o-nas/spotkania/.

22 Komentarze

  1. Jakbym miał jak się dostać jakoś "po ludzku" to bym przyjechał :/ Czemu nie mam z Łodzią dobrego połączenia. Streamujcie online :)

Odpowiedz