Star Wars Knights Of The Old Republic II

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen mają się z czego cieszyć. Klasyka gatunku RPG Star Wars Knights Of The Old Republic II po 10 latach od wydania doczekała się wersji na systemy OS X oraz Linux. Port przygotowała ekipa ze studia Aspyr. Poza dodaniem samego wsparcia dla Pingwina, druga część Rycerzy Starej Republiki zyskała wiele ulepszeń względem oryginalnej wersji, takich jak dodanie natywnego wsparcia dla wyższych rozdzielczości pulpitu, możliwość grania na padach oraz, co wielu uzna za najważniejsze, synchronizacja z Warsztatem Steam, w którym miłośnicy Gwiezdnych Wojen znajdą tysiące modów stworzonych przez społeczność. Akcja Star Wars Knights Of The Old Republic II dzieje się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części gry i ponownie pozwoli nam się wcielić w samotnego Jedi, którego zadaniem będzie zjednoczenie się z Mocą.

Star Wars Knights Of The Old Republic II dostępne jest do kupienia już teraz na platformie Steam. Gra jest do nabycia również na stronie gog.com, lecz na chwilę obecną nie jest wiadome, kiedy pojawi się na niej wersja na Linuksa.

3 Komentarze

    • Nie działa blokowanie myszki wychodzącej poza ekran, w wersji w oknie (fullscreena nie testowałem, wolę okno + osobny pulpit + wyłączenie ramki + na wierzch), kursor wychodzi mi na lewy monitor.

Odpowiedz