Steam Machines – komputery do domowej rozrywki od Valve

Steam Machines – komputery do domowej rozrywki od Valve

przez -
19 1490
Steam

Valve oznajmiło, iż szykuje się do wypuszczenia na rynek nowej linii komputerów domowej rozrywki – Steam Machines. Nowe maszyny będą działać pod kontrolą systemu SteamOS i będą dostępne w wielu różnych konfiguracjach. Ma to na celu dotarcie do każdego możliwego odbiorcy i nieograniczanie konsumenta w jakikolwiek sposób, z racji różnorodnego świata rozrywki. Steam Machines mają się pojawić w przyszłym roku.

Aby jeszcze bardziej zachęcić do kupna, Valve wybierze spośród społeczności 300 osób, które będą uczestniczyły w testach urządzeń całkowicie za darmo. Aby móc być jednym ze szczęśliwców, należy spełnić odpowiednie kryteria:

 • Zalogować się na Steam przed 25 października i sprawdzić swoją stronę zadań, gdzie będą dostępne nasze postępy w kierunku zapisu do listy zainteresowanych
 • Dołączyć do grupy Steam Universe
 • Zaakceptować warunki umowy Steam Hardware Beta Terms and Conditions
 • Dodać 10 znajomych na Steam (jeżeli jeszcze tylu nie posiadamy)
 • Utworzyć publiczny profil na Społeczności Steam (jeżeli jeszcze go nie posiadamy)
 • Zagrać w grę używając kontrolera w trybie Big Picture

Powyższe kroki mogą być wykonane w dowolnej kolejności, a po ich wykonaniu otrzymamy specjalną odznakę, która oznacza zaliczenie do listy oczekujących. Z tej listy wybrani zostaną kandydaci do uczestnictwa w testach.

Podobne artykuły

19 Komentarze

 1. "Jakie gry dostępne będą w fazie testów?
  Prawie 3000 gier z katalogu Steam. Setki z nich dostępne będą bezpośrednio na systemie SteamOS, a ich liczba będzie się tylko zwiększać. Reszta gier będzie działać bezproblemowo za pomocą strumieniowania."

  To wygląda ciekawie

Odpowiedz