Steam Quest – steampunkowa strzelanka RPG od Kiwano Software

Steam Quest – steampunkowa strzelanka RPG od Kiwano Software

przez -
0 1977
Gry

Kiwano Software udostępniło na platformie Steam Greenlight grę Steam Quest. Jest to steampunkowa strzelanka z elementami RPG, której fabuła rozgrywa się w podziemnym labiryncie, części ogromnego, samowystarczalnego Miasta Robotów. Głównym bohaterem jest robot, który został zbudowany przez Panią Mechanik Grace. Naszym zadaniem jest opuścić to miejsce i rozwiązać tajemnicę labiryntu. Steam Quest posiada losowo generowane labirynty, a nasze wybory mają ogromne znaczenie i są nieodwracalne. Kiedy zginiemy, tracimy cały swój ekwipunek oraz zdobyte doświadczenie. Gra zapisuje postępy automatycznie.

Wrogowie są obdarzenie własnym, specyficznym dla siebie rodzajem zachowań. osiadają różne zestawy cech określające ich szybkość poruszania się, styl walki lub decyzję, o próbie podjęcia ucieczki oraz pole widzenia, które można wykorzystać, by zakraść sie do wrogów od tyłu i zadać krytyczny cios. Każdy z nich posiada inny rodzaj sprytu oraz inteligencji.

Nasz robot jest zbudowany z różnych części, które można wymieniać. Niemal wszystko co znajdziemy w grze, można uszkodzić lub zniszczyć. Podczas gry będziemy ratowali przyjazne nam roboty, które dodadzą nam nowe możliwości oraz mają wpływ na rozgrywkę. Gra posiada kilka zakończeń historii, różne w zależności od Naszych decyzji.

Brak komentarzy

Odpowiedz