SUSE udostępniło SUSE Manager w publicznych chmurach w programie „Bring Your Own...

SUSE udostępniło SUSE Manager w publicznych chmurach w programie „Bring Your Own Subscription”

przez -
0 1213
SUSE - nowe logo

SUSE udostępniło w publicznych chmurach narzędzie SUSE Manager, służące do zarządzania serwerami Linux. Będzie ono dostępne w ramach programu „bring-your-own-subscription” i umożliwi klientom przeniesienie wykorzystywanych w swojej organizacji abonamentów na oprogramowanie SUSE Manager do publicznych chmur udostępnianych przez dostawców mających status SUSE Certified Cloud Service Providers, takich jak Amazon Web Services (AWS), Google Compute Engine i Microsoft Azure.

SUSE Manager służy do zarządzania i monitorowania serwerów linuksowych na przestrzeni całego cyklu ich eksploatacji. Dzięki temu klienci mogą wykorzystać to samo narzędzie do zarządzania serwerami Linux zainstalowanymi we własnej serwerowni i w chmurze, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i zachowując dostęp do pomocy technicznej świadczonej bezpośrednio przez SUSE. Obsługiwane są systemy Linux bez względu na stosowane architektury sprzętowe, platformy wirtualne czy środowiska chmury.

Narzędzie SUSE Manager można już wdrażać w środowiskach AWS, Google Compute Engine i Microsoft Azure. Klienci mogą przenieść posiadane abonamenty SUSE Manager do publicznych chmur wysyłając do firmy SUSE proste zgłoszenie online.

Brak komentarzy

Odpowiedz