SUSECon 2015 poświęcone będzie systemowi Linux i rozwiązaniom takim jak OpenStack, Ceph...

SUSECon 2015 poświęcone będzie systemowi Linux i rozwiązaniom takim jak OpenStack, Ceph i Docker

przez -
0 2350
SUSE - nowe logo

Firma SUSE zaprasza wszystkich użytkowników na konferencję SUSECon 2015, która odbędzie się w dniach 2-6 listopada w Amsterdamie. Prelekcje poświęcone będą innowacjom ze świata korporacyjnego oprogramowania open source i technologii związanych z systemem Linux. Zapowiadane tematy obejmują rozwiązania z dziedziny przetwarzania dużych zbiorów danych (Big Data), pamięci masowe definiowane programowo, przetwarzanie w chmurze, infrastrukturę działającą bez przestojów, standaryzację centrów danych, technologie wirtualizacji aplikacji Docker i kontenerową oraz rozwiązania SAP dla środowisk linuksowych.

Na SUSECon 2015 przewidziano już ponad 120 pozycji, w tym warsztaty, wykłady, studia przypadków, prognozy techniczne i przeglądy biznesowe, dające pogłębioną wiedzę z dziedziny technologii i rozwoju centrów danych. Tematy, jakie się tam znajdą, to m.in.:

  • Oprogramowanie definiuje wszystko: zarządzanie, chmura, kontenery i pamięć masowa – ciąg dalszy ewolucji centrów danych – najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wirtualizacji i narzędzi do zarządzania umożliwiających wdrażanie, monitorowanie i utrzymanie w ruchu złożonych środowisk,
  • Analiza danych w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem Hadoop i SAP HANA – korzyści biznesowe i aspekty techniczne integracji dwóch wiodących rozwiązań Big Data,
  • OpenStack i Ceph – firma BMW podzieli się doświadczeniem zdobytym podczas wdrożenia najnowszych rozwiązań SUSE w środowisku produkcyjnym firmy BMW,
  • Warsztaty z SUSE Enterprise Storage – praktyczna prezentacja nowych funkcji i możliwości SUSE Enterprise Storage plus ćwiczenia z wdrażania klastrowej pamięci masowej.

Na konferencji użytkownicy będa mogli skorzystać ze szkoleń z najnowszych rozwiązań linuksowych, OpenStack i Ceph. Dowiedzą się także, jak optymalizować centra danych i wdrażać nowe technologie, by zapanować nad rozrostem infrastruktury IT i uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Podczas SUSECon wręczonych zostanie osiem nagród dla partnerów i klientów, którzy wyróżnili się najciekawszym wdrożeniem rozwiązań SUSE umożliwiających sterowanie infrastrukturą informatyczną, optymalizację wykorzystania zasobów i wprowadzanie innowacji w środowisku IT. Laureaci zostaną zaproszeni do bezpłatnego udziału w SUSECon.

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 351

przez -
0 579

Brak komentarzy

Odpowiedz