SysOps / DevOps Polska MeetUp #11 już w ten czwartek

SysOps / DevOps Polska MeetUp #11 już w ten czwartek

przez -
0 2110
Serwer, sprzęt

W najbliższy czwartek, 18 sierpnia o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp #11. Jako miejsce wybrano salę konferencyjną na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie. Podczas najbliższego eventu będziecie mieli okazję wysłuchać Bartosza Sienkiewicza, który opowie historię o początkach systemu wspomagania zarządzania chmurami wielu dostawców w jednym miejscu, w prelekcji pt. „Narzędzia w chmurze do wspomagania chmur„.

Następnie Małgorzata Rembas zaprezentuje nam możliwości narzędzi do automatyzacji obsługi chmury w prezentacji: „Ansible for Azure Deployments„. Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia.

Warto dołączyć do wydarzenia, dostępnego pod linkiem: http://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/233119708/. Będzie okazja śledzić transmisję na żywo dostępną pod adresem: http://sysopspolska.pl. Po części merytorycznej wszyscy uczestnicy są zaproszeni na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Brak komentarzy

Odpowiedz