SysOps / DevOps Polska MeetUp #12 w następny czwartek

SysOps / DevOps Polska MeetUp #12 w następny czwartek

przez -
0 1438
Serwer, sprzęt

W następny czwartek, 29 września o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp #12. Jako miejsce wybrano salę konferencyjną na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie. Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Nataniela Zielskiego, który zaprezentuje nam swoje spojrzenie na to czym jest DevOps i komu jest do niego bliżej oraz czy chmura jest czy dopiero będzie? Będzie mówił między innymi o ITPro vs DevOps, stanie uchmurowienia na świecie i jak sytuacja może się kształtować w przyszłości, wszystko w prezentacji pt. “Chmura i DevOps

Następnie Panowie Łukasz Dajek i Maciej Raszplewicz zaprezentują historię pt. “Jak budujemy DevOps w Aviva“. Łukasz i Maciek opowiedzą dlaczego zdecydowali się na wdrożenie DevOps, jakich narzędzi do tego używają (AWS, Ansible, Stash, RedHat), w planie prelekcji jest też przewidziany pokaz uruchomienia pełnego środowiska z wykorzystaniem powyższych narzędzi. Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia.

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem: www.meetup.com/SysOpsPolska/events/234004228/. Transmisja na żywo będzie do zobaczenia tutaj: sysopspolska.pl. Po części merytorycznej wszyscy uczestnicy są zaproszeni na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.