SysOps / DevOps Polska MeetUp #15 w najbliższy czwartek

SysOps / DevOps Polska MeetUp #15 w najbliższy czwartek

przez -
0 3969
Serwer, sprzęt

W najbliższy czwartek, 15 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp #15. Jako miejsce wybrano salę konferencyjną na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie. Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Michała Kobusa, który wygłosi prelekcję pt. „Docker Swarm 101″. Prezentacja będzie wprowadzała do zagadnienia orchestracji kontenerów z zastosowaniem Docker Swarm Mode. Michał omówi komponenty narzędzia, przykłady jego wykorzystania i wnioski z testów typowych scenariuszy. Michał to administrator systemowy z doświadczeniem w programowaniu backendu. Zarządza infrastrukturą w Syncano.

Następnie rozpoczniemy serię improwizowanych prelekcji pt.: “Świąteczne karaoke”, podczas którego zaprosimy chętnych uczestników do zaprezentowania, przygotowanych wcześniej przez Organizatorów, krótkich prelekcji z szeroko pojętego obszaru IT.

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem: www.meetup.com/SysOpsPolska/events/236043151/. Transmisja na żywo będzie do zobaczenia tutaj: sysopspolska.pl. Po części merytorycznej wszyscy uczestnicy są zaproszeni na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.