SysOps / DevOps Polska MeetUp #16 z tematami o AWS i OpenShift

SysOps / DevOps Polska MeetUp #16 z tematami o AWS i OpenShift

przez -
0 4516
Serwer, sprzęt

Portal OSWorld.pl zaprasza serdecznie na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp #16. Odbędzie się ono w czwartek, 19 stycznia o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie. Podczas najbliższego wydarzenia będzie można wysłuchać Michała Sochonia, który zaprezentuje prelekcję pt. AWS Elastic Container Service w praktyce. Michał opowie jak przenieśli część stacku aplikacyjnego do Dockera i uruchomili to w AWS ECS. Skupi się na praktycznym aspekcie tego, co poszło nie tak.

Michał to System Engineer w firmie Xstream Polska, zajmującej się streamingiem video. Wcześniej zatrudniony w Operations, a od 2 lat w sekcji projektowej jako ‚Ops guy’ wspomagając deweloperów w przeniesieniu aplikacji do AWS. Po pracy interesują go integracje systemów.

Następnie Piotr Baranowski rozpocznie prelekcję pt. OpenShift jako rozjemca w wojnie domowej Adminów z Developerami. Piotr to CTO/VP/Chief Instructor w OSEC. Ponadto jest ambasadorem wolnego i otwartego oprogramowania, adminem, hackerem, psują i mądralą. Poweruser Linuksa, *BSD, wszelakiej maści archaicznych UNIXów. W wolnym czasie żeglarz, kierowca rajdowy i dostawca kociej karmy.

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem: www.meetup.com/SysOpsPolska/events/236875430/. Transmisja na żywo będzie do zobaczenia tutaj: sysopspolska.pl. Po części merytorycznej wszyscy uczestnicy są zaproszeni na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Brak komentarzy

Odpowiedz