SysOps / DevOps Polska MeetUp #19 odbędzie się 27 kwietnia w budynku...

SysOps / DevOps Polska MeetUp #19 odbędzie się 27 kwietnia w budynku AVIVA

przez -
0 5000
Centrum Informatyczne Świerk - serwery kasetowe

Organizatorzy zapraszają serdecznie 27 kwietnia w czwartek o godzinie 18:00 na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska Meet #19. Jako miejsce wybrano salę konferencyjną na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie. Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Pawła Ufnalewskiego. Wygłosi on prelekcję pt: Chmura hybrydowa, czyli infrastruktura dedykowana w połączeniu z usługami cloud.

Podczas prelekcji Paweł opowie o różnych podejściach do problemu skalowalnej, wydajnej i przede wszystkim efektywnej kosztowo infrastruktury serwerowej. Przedstawiony przez Pawła projekt chmury hybrydowej pozwala na połączenie mocnych stron obydwu rozwiązań.

Paweł to CTO w MDDV i współzałożyciel grupy SysOps/DevOps Polska na facebooku, zrzeszającej ponad 8 600 administratorów. Jest architektem infrastruktury z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem środowisk wysokodostępnych opartych na systemach Linux i Windows. Po godzinach wielki fan LEGO i foodingu.

Kolejna prelekcja to sesja Kuby Siatkowskiego zatytułowana Użytkownik jest królem. W czasach kiedy większość pracodawców chce mieć designerskie biuro, pokazać jacy są innowacyjni i dbać o produktywność pracowników warto spojrzeć co możemy zaoferować naszym użytkownikom, żeby umilić im życie. W trakcie sesji porozmawiamy, jak zapewnić przyjazne miejsce pracy i dlaczego powinniśmy zakopać topór wojenny w odwiecznej walce ‘Użytkownicy vs. Administratorzy’.

Kuba jest administratorem w Booking.com. Wcześniej pracował jako inżynier systemowy w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Certyfikowany trener Microsoft i instruktor Cisco. Posiadacz certyfikatów MC* oraz CC*, certyfikowany body piercer.

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem: www.meetup.com/SysOpsPolska/events/238499571/. Transmisja na żywo będzie do zobaczenia tutaj: sysopspolska.pl. Po części merytorycznej wszyscy uczestnicy są zaproszeni na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Brak komentarzy

Odpowiedz