SysOps / DevOps Polska MeetUp #20 odbędzie się 1 czerwca w budynku...

SysOps / DevOps Polska MeetUp #20 odbędzie się 1 czerwca w budynku AVIVA

przez -
0 3480
Serwer, sprzęt

Organizatorzy zapraszają serdecznie 01 czerwca w czwartek o godzinie 18:00 na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska Meet #20. Jako miejsce wybrano salę konferencyjną na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie. Podczas najbliższego eventu będzie można wysłuchać prelekcji pt. Devops, cloud, IaC by Aviva, którą zaprezentują Michał Jaworski i Łukasz Dajek. Podczas prelekcji Łukasz będzie kontynuował temat poruszony na #12 SO/DO MeetUp’ie, czyli opowie co od września 2016 zmieniło się w obszarze DevOps wdrożonym w Avivie.

Michał spojrzy na DevOps od innej strony i zastanowi się jaka jest rola administratora w zwiększaniu wartości biznesowej firmy. Łukasz to Administrator Systemów Operacyjnych w Aviva. Zainteresowania techniczne Łukasza to działka ‚opsowa’ czyli infrastruktura (systemy operacyjne, sieci, wirtualizacja), a od około dwóch lat AWS, czyli to wszystko, ale w jednym miejscu. Michał zajmuje stanowisko IT Infrastructure Managera.

Następnie Michał Sochoń rozpocznie sesję na temat „Infrastruktura jako kod”. Podczas prelekcji postara się przeanalizować co się kryje pod tym pojęciem – w jaki sposób wygląda od strony teoretycznej i w jakiej części można to podejście realizować na przykładzie kilku narzędzi, których możemy użyć w codziennej pracy.

Michał to System Engineer w firmie Xstream Polska, zajmującej się streamingiem video. Wcześniej zatrudniony w Operations, a od 2 lat w sekcji projektowej jako ‚Ops guy’ wspomagając deweloperów w przeniesieniu aplikacji do AWS. Po pracy interesują go integracje systemów.

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem: www.meetup.com/SysOpsPolska/events/240180310/”. Transmisja na żywo będzie do zobaczenia tutaj: sysopspolska.pl. Po części merytorycznej wszyscy uczestnicy są zaproszeni na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Brak komentarzy

Odpowiedz