Serwer, sprzęt

Już 2 czerwca 2016 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie dla administratorów systemowych i sieciowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp #8. Jako miejsce wybrano salę konferencyjną na 11. piętrze budynku AVIVA (PLATINIUM 4, ul. Domaniewska 44, Warszawa). Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Grzegorza Wieczorka opowiadającego o Replikacji użytkowników w systemach heterogenicznych na przykładzie AD i 389-ds. Następnie Damian Szczerbatyprawnik z kancelarii Snażyk Granicki – zaprezentuje historię Przychodzi dział IT do prawnika. Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia.

Wszyscy chętni mogą dołączyć do wydarzenia dostępnego pod linkiem: http://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/230662022/. Będzie również robiona transmisja na żywo pod adresem: http://www.whitestream.pl/sysops/.

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.