SysOps / DevOps Polska MeetUp #9 i dużo informacji o chmurze

SysOps / DevOps Polska MeetUp #9 i dużo informacji o chmurze

przez -
0 1341
Serwer, sprzęt

Już 23 czerwca 2016 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie dla administratorów systemowych i sieciowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp #9. Jako miejsce wybrano salę konferencyjną na 11. piętrze budynku AVIVA (PLATINIUM 4, ul. Domaniewska 44, Warszawa). Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Mirka Burnejko i Michała Furmankiewicza opowiadających o “Cloud Migration Checklist, czyli jakie błędy popełniła firma, której ludzie nie przyszli na tę prezentację”. Następnie Grzegorz Falkowski i Marcin Rudzki opowiedzą jak wykorzystanie chmury umożliwia budowanie architektury aplikacji oraz elastyczne dostosowywanie jej do zmiennych potrzeb, w prezentacji pt. “Chmurowa architektura aplikacji – buduj elastycznie”

Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia. Wszyscy chętni mogą dołączyć do wydarzenia dostępnego pod linkiem: www.meetup.com/SysOpsPolska/events/231618829/. Będzie również robiona transmisja na żywo pod adresem: www.whitestream.pl/sysops/.

Po części merytorycznej organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.