Tapo P100 – recenzja urządzenia

Tapo P100 – recenzja urządzenia

przez -
0 1807

TP-Link rozbudowuje serię urządzeń Tapo o inteligentne gniazdko P100, które sprawi, że domy staną bardziej smart!

Za jego pośrednictwem można zarządzać podłączonym do niego sprzętem elektronicznym. To doskonała metoda na to by, przestać się martwić, o to czy np. wyłączyliśmy żelazko w domu.

Tapo P100 pozwala na tworzenie harmonogramów, dzięki którym o konkretnej godzinie automatycznie włączy lub wyłączy podłączone do niego urządzenia Takie rozwiązanie nie tylko pozwala oszczędzić energię elektryczną, ale także podnosi komfort domowników. Kolejny przydatny tryb to programator czasowy, dzięki któremu możemy ustawić odliczanie czasu pracy podłączonej elektroniki – jest pozytywne jak i oszczędne rozwiązanie.

Instalacja i jak praca z urządzeniem jest trywialne. Wystarczy pobrać darmową aplikację – TP-Link Tapo, by mieć wszystko pod kontrolą. Urządzeniem można również sterować głosem za pośrednictwem Asystenta Google lub Amazon Alexa. Ciekawą informacją jest to, że Tapo P100 , urządzenie komunikuje się wykorzystując domową sieć WiFi.

Jeżeli chcecie więcej informacji na temat urządzenia, można zerknąć na stronę: https://www.tp-link.com/pl/home-networking/smart-plug/tapo-p100/

Brak komentarzy

Odpowiedz