Targi pracy Career EXPO odbędą się 22-23 października

Targi pracy Career EXPO odbędą się 22-23 października

przez -
0 1312

Przed nami kolejna edycja największych we Wrocławiu targów pracy! Po raz pierwszy w historii Career EXPO trwać będzie dwa dni. Na Stadionie Wrocław 22 i 23 października dojdzie do spotkania, w którym ramię w ramię o sukces na rynku pracy zmagać się będzie 100 wystawców, a także kilka tysięcy kandydatów. Career EXPO jest miejscem, w którym wymarzoną pracę mogą znaleźć zarówno osoby dopiero wchodzące na rynek pracy, jak i doświadczeni specjaliści.

Udział w targach organizowanych na Stadionie Wrocław przy al. Śląskiej 1 jest całkowicie bezpłatny – przy wejściu należy okazać imienny bilet. By go uzyskać, wystarczy zarejestrować się na stronie https://careerexpo.pl/targi-pracy-wroclaw i uzupełnić profil uczestnika. Po wykonaniu tych czynności można pobrać darmowy bilet i udać się z nim na targi.

Wtorek (22 października) to czas głównie dla studentów i absolwentów – targi będą trwać od 10:00 do 16:00.

Środa (23 października) dedykowana jest specjalistom i osobom z doświadczeniem – start o 15.00, koniec o 21.00.

Oprócz rekrutacji na każdego uczestnika czekać będzie 60 bezpłatnych szkoleń – do wyboru różne dziedziny i poziomy zaawansowania. Dzięki temu bez najmniejszych zobowiązań będzie można przekonać się, w czym się dobrze odnajdujemy i w kierunku jakiej branży się udać. Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem internetowej strony organizatora, więc warto ją śledzić i zdobyć miejsce na interesujący nas warsztat.

Brak komentarzy

Odpowiedz