TechTalk: MySQL: odkryj nowe możliwości

TechTalk: MySQL: odkryj nowe możliwości

przez -
0 614
MySQL

Serdecznie zapraszamy na prezentacja poświęconą otwartej bazie danych MySQL. Wykład odbędzie się w poniedziałek, 18. maja 2009 r. o godzinie 18:15 w Audytorium Elektrotechniki w Gmachu Elektrotechniki (gmach Wydziału Elektrycznego) Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Tematem wykładu będzie „MySQL: odkryj nowe możliwości”.

Systemy bazodanowe znajdują zastosowanie od rozwiązań biznesowych po obsługę stron internetowych. Dawniej brakowało produktów, które mogły być powszechnie używane, a jednocześnie charakteryzowały się niskim kosztem. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała otwarta baza danych MySQL. W kolejnych latach stała się popularnym składnikiem rozwiązań takich jak SAMP/BAMP/LAMP, czyli Solaris/BSD/Linux + Apache + MySQL + PHP.

Na wykładzie będzie można zapoznać się z nowymi możliwościami MySQL, dlaczego warto go zainstalować na OpenSolaris i co ma do zaproponowania potencjalnemu użytkownikowi – HA, replikacja, DTrace, …. Po wykładzie będzie można uzyskać pomoc w instalacji OpenSolaris na własnym komputerze.

Brak komentarzy

Odpowiedz