The Humble Weekly Sale: Tripwire

The Humble Weekly Sale: Tripwire

przez -
4 435
Gry Bundle

Ruszyła kolejna tygodniowa promocja The Humble Weekly Sale – Tripwire, w której do kupienia mamy gry firmy Tripwire: Red Orchestra: Ostfront 41-45, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad – GOTY, z czego pierwsza jest dostępna na Linuksa. Jeżeli zapłacimy więcej niż średnia cena, to otrzymamy dodatkowo Killing Floor Complete, które również posiada wersję dla Linuksa. Przygotowano dla nas także ścieżkę dźwiękową ze wszystkich tytułów w formatach FLAC i MP3.

Podobne artykuły

 • razi

  Kupione, Red Orchestra działa całkiem ładnie (nawet na fglrxach dla HD4250), Killing Floor jeszcze nie wiem. Ktoś chce triale?

  • jusko

   Skorzystałbym z KillingFloor jeśli byłaby taka możliwość ;-) Zamierzałem kupić początkowo bo myślałem, że to jakiś fajny survival horror z kampanią, a tu w zasadzie coopowe Left for Dead toteż się rozmyśliłem, ale potestować może warto :-)

 • jusko

  Dzięki za newsa – dziwnym trafem, nie dostałem żadnego maila o tym z Humble, mimo, że jestem w newsletterze. Kupiłem Red Orchestrę – myślałem, że to jakiś fajny FPS wojenny single player, a tu tylko multiplayerowa gierka z botami do singla, ale cóż, trzeba odkurzyć jakiegoś starego Medal of Honor lub Call of Duty 1/2 pod Wine :-)

  • razi

   Dwójka ma kampanię normalną z tego co wiem.
   Taki urok tych gier, ktoś chętny do pomocy przy zabijaniu zombie?