Tryb Halloween powrócił do Team Fortress 2

Tryb Halloween powrócił do Team Fortress 2

przez -
8 2293
Team Fortress 2

Kilka dni temu, darmowa strzelanka Team Fortress 2 od Valve otrzymała aktualizację, przywracającą zawartość dodatku Scream Fortress. Już po raz czwarty z kolei zarówno obecni i nowi gracze mogą spróbować swoich sił na ekskluzywnych i dostępnych tylko w okresie Halloween mapach, zawierających całkiem nową zawartość w świecie gry. Nie obyło się również bez dodania unikalnych przedmiotów i nagród w duchu amerykańskiego święta zmarłych.

O Team Fortress 2 było głośno wiele razy, przy okazji wydania platformy Steam na Linuksa czy turnieju LAN Party w siedzibie OSWorld.pl. Mimo upływu lat, dzieło twórców Half Life’a trzyma się znakomicie i stale otrzymuje nową zawartość. Tegoroczny Tryb Halloween ponownie wrzuci graczy w sam środek bitwy pomiędzy drużynami RED i BLU. Tym razem jednak, na specjalnie do tego celu przygotowanych mapach, poza zwykłymi walkami o dominację będziemy mogli podczas potyczek korzystać z czarów lub spróbować swoich sił z wieloma potężnymi bossami. Znajdziemy wśród nich takich przeciwników jak ganiający ze swoim nawiedzonym toporem Bezkonny Bezgłowy Jeździec, latający Monoculus czy kręcący Kołem Zguby mag Merasmus. Pokonanie każdego z bossów oraz wykonanie różnych instrukcji na nowych planszach przyniesie graczom nowe przedmioty i osiągnięcia. Dodatkową atrakcją jest możliwość znajdywania losowo ukrywanych prezentów, w których możemy znaleźć maski i przebrania dla postaci z gry.

Już dzisiaj miłośnicy cukierków i psikusów mają już możliwość rozegrania gier w Trybie Halloween, lecz nowa, tegoroczna mapa ma się pojawić w ciągu najbliższych dni. Całe wydarzenie będzie trwało około 2 tygodni.

8 Komentarze

  1. Te mapy są dostępne cały rok. Trzeba tylko szukać na liście serwerów takich z dopiskiem halloween albo coś podobnego. Sporo osób na nich gra więc też sporo ich się pojawia cała rok.

Odpowiedz