Turniej LAN Party 2 – Xonotic, TF2 i nie tylko!

Turniej LAN Party 2 – Xonotic, TF2 i nie tylko!

przez -
9 3327

Portal OSWorld zaprasza na kolejny Turniej LAN Party, w którym uczestnicy będą rywalizować między sobą w grach Open Source. Turniej będzie odbywać się lokalnie w biurze firmy The Camels w Łodzi oraz zdalnie dla użytkowników z innych miejscowości. Do wygrania będą nagrody w postaci pendrive 16GB, kont hostingowych qHost.pl, plecaków, kubków OSWorld.pl i Picoboard.pl oraz innych gadżetów.

Turniej rozpocznie się w najbliższy piątek (22.02.13) o godzinie 16:00 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18, 9 piętro, lokal 906. Otwarta będzie również arena poza turniejowa, do której można będzie podłączyć się zdalnie (internet multiplayer).

Gry turniejowe odbywać się będą w następujących tytułach:

Prosimy o uprzednie zainstalowanie w.w. aplikacji na swoich laptopach, tak aby nie tracić czasu na konfigurację w trakcie turnieju.

Do wygrania będą między innymi:

  • Pendrive 16GB
  • konta hostingowe z panelu qHost.pl
  • kubki OSWorld.pl i Picoboard.pl
  • naklejki ;)

Tak jak na ostatnim LAN Party, nagrody można zdobyć jedynie grając lokalnie w biurze The Camels. Użytkownicy zdalni mogą uczestniczyć tylko w publicznych walkach poza turniejowych.

Zapewniamy kawę, herbatę i drobne przekąski. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów i rowerów. Szczegóły oraz miejsce dojazdu na stronie: osworld.pl/o-nas/spotkania/. W planach jest również pizza oraz browar ;)

Prosimy o potwierdzenie obecności na mail: redakcja@osworld.pl, wpisując w tytule: Turniej LAN Party #2. Ilość miejsc ograniczona. Po aktualny status wolnych miejsc oraz informacje odnośnie sposobu połączenia zdalnego zapraszamy do wątku na forum.

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 330

przez -
0 548

9 Komentarze

  1. Czemu tylko Linuksiarze robią jakieś tajne spotkania i namawiają do korzystania z Linuksa… ludzie… Applowcy jakoś tego nie robią bo każdy wie, że ten system jest spoko. A Wy jak świadkowie jechowni namawiacie do tego.

    • tak, żeby wygrać nagrody trzeba osobiście stawić się w biurze (inaczej nie mamy możliwości zweryfikować czy ktoś oszukiwał czy nie)

Odpowiedz