Turniej LAN Party 3 – Zapraszamy do wspólnej inicjacji serwerów OSWorld!

Turniej LAN Party 3 – Zapraszamy do wspólnej inicjacji serwerów OSWorld!

przez -
6 2242
Team Fortress 2

Zapraszamy na kolejny, tym razem inauguracyjny Turniej LAN Party organizowany przez portal OSWorld. W związku z naszą ostatnią inicjatywą wspierania gier Open Source oraz dostępnych na Linuksa pragniemy oficjalnie zaprosić do przetestowania wspieranych przez nas produkcji.

Jako główny tytuł spotkania postanowiliśmy wybrać Team Fortress 2, gdyż to on cieszy się największym zainteresowaniem na naszych serwerach. Otrzymaliśmy wiele uwag i propozycji od czytelników odnośnie tego tytułu, za które bardzo dziękujemy ;). Na bieżąco staramy się poprawiać znalezione przez Was usterki oraz wprowadzać sugerowane zmiany.

team-fortress-2

Czytelnik przedstawiający się jako RoomCays podzielił się z nami bardzo przydatną aplikacją pozwalającą monitorować aktualną mapę, ilość oraz listę użytkowników na serwerze Team Fortress. Możecie korzystać z niej w sytuacji gdy chcecie na szybko sprawdzić czy ktoś aktualnie gra na naszym serwerze. W niedługim czasie będziecie mogli ją znaleść na dedykowanej serwerom gier podstronie. Bardzo dziękujemy i wysyłamy przesyłkę z podziękowaniami :)

Informacje o Turnieju

Turniej rozpocznie się w najbliższy piątek (26.04.2013) o godzinie 16:00 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18, 9 piętro, lokal 906. Gra odbywać się będzie na jednym z publicznych serwerów OSWorld, z wyłączeniem walk turniejowych.

Do wygrania będą między innymi:

  • Pendrive 8GB
  • konta hostingowe z panelu qHost.pl
  • kubki OSWorld.pl i Picoboard.pl
  • naklejki ;)

Tak jak na ostatnim LAN Party, nagrody można zdobyć jedynie grając lokalnie w biurze The Camels. Użytkownicy zdalni mogą uczestniczyć tylko w publicznych walkach poza turniejowych.

Zapewniamy kawę, herbatę i drobne przekąski. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów i rowerów. Szczegóły oraz miejsce dojazdu na stronie: osworld.pl/o-nas/spotkania/. W planach jest również pizza oraz browar ;)

Prosimy o potwierdzenie obecności na mail: redakcja@osworld.pl, wpisując w tytule: Turniej LAN Party 3. Możecie również zapisywać się na wydarzeniu na Facebooku. Ilość miejsc ograniczona. Po aktualny status wolnych miejsc oraz informacje odnośnie sposobu połączenia zdalnego zapraszamy do wątku na forum.

6 Komentarze

Odpowiedz