Lan Party

Turniej rozpocznie się w najbliższy piątek (11.04.2014) o godzinie 17:00 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18, 3 piętro, lokal 304 (Uwaga: zmiana lokalizacji biura!). Otwarta będzie również arena poza turniejowa, do której można będzie podłączyć się zdalnie (internet multiplayer).

Dla uczestników Lan Party i najlepszych graczy przewidujemy ciekawe gadżety oraz nagrody, w postaci gadżetów firmowych OSWorld.pl i Picoboard.pl, kont hostingowych qHost.pl i qCloud.pl, oraz plecaków i innych gadżetów. Przed przyjściem na spotkanie, prosimy o wcześniejsze zainstalowanie gier na swoich komputerach.

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w serwisie Facebook lub mailowo na adres redakcja@osworld.pl (w tytule prosimy zamieścić informację: “Turniej LAN Party – zgłoszenie” a w tresci imię i nazwisko uczestnika).

Gry turniejowe odbywać się będą w następujących tytułach:

Więcej informacji (dotyczących serwerów itd.) można znaleść na podstronie Serwery gier.

 • MMM

  Szkoda, że bez openAreny…

  • Gerard Stańczak

   OpenArenę też możemy zagrać, do tej pory nie było zwyczajnie na nią chętnych

  • Nie widzę problemu by była. Wcześniej jak byłą to nie było chętnych do grania :P

 • Roomcays

  Cholera, akurat KNŻ w (zamykanej) Dekompresji gra w piątek 11.04 i akurat już mam bilety!!! Wiatr w oczy mi!

 • Zen_Xen_ni

  Szkoda że musi być potwierdzenie przez Facebooka. Chętnie bym się pobawił, bo akurat trzy wymienione PFSy to jedne z moich ulubionych gier.
  Jest jakaś inna forma zgłoszenia chęci uczestnictwa?

  • Gerard Stańczak

   Nic się nie stanie, jeśli ktos wpadnie, bez rejestracji na FB. Jest to dla nas orientacyjna wartość, byśmy mogli przygotować upominki, katering itd
   Ew. można potwierdzić obecność na maila: redakcja@osworld.pl, w tytule “Turniej Lan Party – zgłoszenie” a w treści imię i nazwisko uczestnika

 • Szkodnix

  Mam pytanie: jak będzie wyglądał turniej Xonotic? Jakie tryby?

  • Piknik

   Dowolne ;) Tak jak ostatnio graliśmy, ustaliliśmy na żywo