Turniej LAN Party 5

Turniej LAN Party 5

przez -
11 3945
Turniej LAN Party 5 - slider

Portal OSWorld.pl zaprasza na spotkanie Turniej LAN Party 5, na którym uczestnicy będą mogli rywalizować między sobą w grach Open Source oraz tych dostępnych na platformie Linux. Do wygrania będą nagrody w postaci gadżetów OSWorld.pl i Picoboard.pl, oraz różnych akcesoriów od sponsorów.

Turniej rozpocznie się w piątek 24.10.2014 o godzinie 17:00 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18, 3 piętro, lokal 304. Otwarta będzie również arena poza turniejowa, do której będzie można się podłączyć zdalnie (internet multiplayer).

Biuro The Camels

Wszyscy uczestnicy, którzy zjawią się u nas w biurze otrzymają darmowe gadżety OSWorld.pl. Dla najlepszych graczy LAN Party 5 przewidujemy ciekawe nagrody, w postaci gadżetów firmowych OSWorld.pl i Picoboard.pl, akcesoriów komputerowych i gadżetów od firm Sapphire i Zotac.

Zapewniamy kawę, herbatę i drobne przekąski. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów i rowerów. W planach jest również pizza oraz browar ;). Planujemy również zrobić wideorelację z całego wydarzenia oraz wykonać sporą ilość zdjęć.

Turniej LAN Party 5 - Browar i gry

W co zagramy na Turnieju LAN Party 5

Wybraliśmy naszym zdaniem tytuły, które powinny zadowolić wszystkich, z chęcią przyjmiemy też inne propozycje od samych uczestników.

Xonotic

Xonotic - banner

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike - Global Offensive

DOTA 2

DOTA 2 - banner

Team Fortress 2

Team Fortress 2

Red Eclipse

Red Eclipse - banner

Serious Sam 3

Serious Sam 3 BFE - banner

Robocraft

Robocraft - banner

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w serwisie Facebook, MeetUp lub mailowo na adres redakcja@osworld.pl (w tytule prosimy zamieścić informację: “Turniej LAN Party 5 – zgłoszenie”, a w treści imię i nazwisko uczestnika). Przed przyjściem na spotkanie, prosimy o wcześniejsze zainstalowanie gier na swoich komputerach, w które chcecie grać.

 • tehmal

  dota 2 na lanie?? xD

 • SAW

  A gdzie No More Room in Hell ?? :)

  W to mógłbym sobie zagrac oraz w TF2 lub CS 1.6 ;)

 • Jakub Konieczny

  Robocraft:)
  Szkoda że do Łodzi mam daleko, byłbym stałym bywalcem tych imprez. Chociaż z drugiej strony „mój” laptop nie uciągnie tych gier :(

  • Przyjedź. Coś się znajdzie a i nocleg zapewnimy :)

  • Jakub Konieczny

   Dzięki za zaproszenie, ale teraz dopiero spojrzałem na datę. Będę wtedy w drodze do Warszawy na zawody niestety. Może następnym razem :)

  • Z Warszawy to już rzut beretem. Jakie zawody?

  • Jakub Konieczny

   To samo co co roku: akademickie mistrzostwa Polski w programowaniu zespołowym.

 • Pingback: Turniej LAN Party 5 – plan turnieju | OSWorld.pl()

 • Pingback: Turniej LAN Party 5 – krótka relacja z wydarzenia | OSWorld.pl()