Ubuntu Precise Pangolin Release Party Łódź

Ubuntu Precise Pangolin Release Party Łódź

przez -
8 2501
Canonical Ubuntu

Z okazji zbliżającej się premiery najnowszego wydania Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin portal OSWorld postanowił zorganizować małe spotkanie. Spotkamy się aby porozmawiać i posłuchać na temat Ubuntu oraz innych zagadnień związanych z Open Source. Omówione będą na nim najważniejsze zmiany w Ubuntu oraz Lightning Talks z udziałem samych przybyłych. Prócz tego chętni będą mogli otrzymać płytki z LiveCD dowolnie wybranej wersji systemu.

Cała impreza zacznie się w sobotę 28 kwietnia o godzinie 15:00 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18, 9 piętro, lokal 906. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów i rowerów.


Pokaż The Camels S.C. na większej mapie

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłaszanie się przez maila na adres: redakcja@osworld.pl w następującej formie:

 • Tytuł: imię i nazwisko – Release Party Łódź
 • Treść: wpisać jaką dystrybucję Linuksa chcielibyście otrzymać w postaci LiveCD
 • Chętnych do krótki prezentacji prosimy o podesłanie krótkiego opisu prezentacji

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego na temat Ubuntu oraz innych dystrybucji Linuksa. Zachęcamy do zaprezentowania własnych przemyśleń w ramach sesji Lightning Talks.

Zapewniamy kawę, herbatę i drobne przekąski.

8 Komentarze

 1. Aj szkoda bardzo że w sobotę i to akurat tę sobotę przed majówką. Z ogromną przyjemnością bym się wybrał ale niestety nie pasuje mi termin.
  No nic, mam nadzieję chociaż że będą organizowane kolejne spotkania tego typu (związane z Linuksem) w Łodzi. Potrzeba ich więcej, najlepiej stworzyć oficjalną grupę użytkowników z Łodzi i okolic i w miarę możliwości organizować jakieś spotkania itp.

  • Ciekawe ilu byłoby chętnych na takie coś. Bo wiem od organizatorów, że zawsze zgłasza się po 200-300 osób a na spotkania czy konferencje przychodzi 20. Więc nie dziwię się, że z tak niesłownymi ludźmi nie chce się pracować.

   A oficjalna grupa to koszty, spotkania to koszty. Już widzę jak są chętni na płacenie składek.

Odpowiedz