Universe Sandbox 2

Universe Sandbox 2, sequel bardzo dobrze przyjętej przez graczy symulacji zjawisk i fizyki kosmicznej, otrzymał właśnie nową aktualizację, oznaczoną numerem Alpha 16. Poza ulepszeniem stabilności oraz grafiki, ekipa niezależnego studia Giant Army postanowiła wydać swoją grę-piaskownicę również na systemy Linux. Na chwilę obecną nieznane są informacje na temat optymalizacji tytułu, lecz według zapewnień twórców całość została dokładnie przetestowana przez sporą ilość wolontariuszy, korzystających na co dzień z Pingwina. Universe Sandbox 2 jest rozbudowanym sandbox’em, w którym gracze będą mieli okazję poznać przeróżne zjawiska zachodzące w kosmosie oraz tworzyć własne symulacje poprzez zmiany parametrów ciał niebieskich lub dodawanie własnych obiektów.

Universe Sandbox 2 dostępne jest już teraz do nabycia na platformie Steam lub Humble Store w formie Wczesnego Dostępu.

3 Komentarze

  1. Jak to „postanowiła wydać swoją grę-piaskownicę również na systemy Linux.”? Uczestniczyłem w testach wersji Linuksowej już rok temu i już wówczas działało to znośnie.

    • Mowa tutaj głównie o oficjalnej premierze na Linuksa.
      Ale jeżeli uważasz, że news jest warty sprostowania to jestem otwarty na sugestie :)

    • A tam od razu warty sprostowania;) Po prostu brzmi to tak, jakby nagle wpadli na pomysł zrobienia wersji linuksowej, a przecież od początku nad nią pracują. Oficjalnej premiery nadal nie ma, gdyż produkt jest wciąż w fazie alfa.

Odpowiedz