Unvanquished Alpha 15 z korekcją koloru i efektem mirażu dolnego

2
963
Unvanquished
Unvanquished

Ogłoszono wydanie Unvanquished Alpha 15, wieloosobowej strzelanki pierwszoosobowej z elementami strategii. Wcielamy się rolę wysoce zaawansowanych technologicznie ludzi lub przypominających robale obcych. Gra jest oparta na silniku graficznym Daemon, który posiada cechy ioQuake 3, XreaL, Wolf: ET, ET: XreaL i OpenWolf. Unvanquished wzoruje się na grze Tremulous. Dużą zaletą jest system awansowania, który pozwala na ulepszanie naszego arsenału.

W silniku graficznym poprawiono czas ładowania map oraz wsparcie dla wielu parametrów, podczas wykonywania komend kupowania i sprzedawania. Dodano korekcję koloru, czyli wsparcie dla czterech rodzajów tekstur oraz odcień koloru. Pojawił się efekt heat haze, czyli tzw. miraż dolny.

Poprzedni artykułBlender 2.67 z narzędziami do druku 3D i Python nodes
Następny artykułaptosid 2013-01
Michał Olber
Interesuję się głównie sprzętem i działaniem jego pod systemami GNU/Linux. Testuję różne dystrybucje i robię recenzje. Interesuję się działaniem sprzętu pod Linuksem, dzięki czemu wiem, jaki zestaw komputerowy wybierać :)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj