Unvanquished Alpha 35 z wyrzutnią rakiet u ludzi i nowymi animacjami u...

Unvanquished Alpha 35 z wyrzutnią rakiet u ludzi i nowymi animacjami u obcych

przez -
0 1788
Unvanquished

Pojawiło się Unvanquished Alpha 35, wieloosobowa strzelanka w której wcielamy się w rolę wysoce zaawansowanych technologicznie ludzi lub przypominających robale obcych. Gra jest oparta na silniku graficznym Daemon, a interfejs w grze – libRocket, został zbudowany z użyciem HTML, CSS i C++. Dużą zaletą Unvanquished jest system awansowania postaci, który pozwala na ulepszanie naszego arsenału. U ludzi dodano Wyrzutnię Rakiet, która zastąpiła Generator Tesli. Urządzenie wystrzeliwuje rakiety samonaprowadzające dalekiego zasięgu, które zadają ogromne obrażenia.

Unvanquished Alpha 35 - nowości

U obcych dodano nowy wygląd pazurów w jednostkach marauder i mantis, szczególnie widoczny przy graniu w trybie pierwszej osoby. Dzięki temu wszystkie jednostki siekające mają odpowiednie animacje. W niedługim czasie programiści zajmą się animacjami dla jednostke gryzących.

Zaktualizowano mapę Forlorn, dodając nowe oświetlenie i zestaw tekstur. Ma to być pomocne dla społeczności, która wzoruje się i wykorzystuje to w swoich produkcjach. Mapa Parpax otrzymała natomiast nowy wygląd baz dla ludzi i obcych.

Brak komentarzy

Odpowiedz