Upadek Mandrivy – wstrzymano ofertę kupna

Upadek Mandrivy – wstrzymano ofertę kupna

przez -
7 1360

Jak się okazuje, upadłość firmy to nie taka prosta sprawa. Kolejny raz oferta kupna została wstrzymana przez jednego z pomniejszych udziałowców. Jak twierdzi COO Jean-Manuel Croset, sytuacja finansowa jest o wiele lepsza, aniżeli oczekiwano. A to za sprawą otrzymania wsparcia od Paris Region Economic Development Agency. Pozwoli spółce znaleźć odpowiednie wyjście z problemów, do połowy lutego.

Paris Region Economic Development Agency to organizacja powołana do tworzenia i ochrony miejsc pracy, poprawy atrakcyjności gospodarczej oraz wsparcia obszarów dotkniętych zmianami gospodarczymi, w regionie paryskim. Niestety, nie ujawniono, w jaki sposób owa pomoc jest świadczona.

7 Komentarze

  1. Nawet jak nie zbankrutują, to i tak mogą stracić, bo nie zdziwiłbym się gdyby nagle użytkownicy zaczęli masowo uciekać z tej dystrybucji.

    • Przez swoje działania tracą zaufanie użytkowników. Pewnie większość z nich przejdzie na Mageię lub inne dystrybucje.

  2. Mandriva 2011 to po prostu bardzo zła dystrybucja. Do tego stopnia, że nawet program isntalujący jest w niej skopany i bardzo wielu osobom nie udało się jej zainstalować. Nie dziwię się, że sponsorzy się wycofują. Poprzednia edycja – 2010 była za to świetna. Ale robili ją w większości ci ludzie którzy teraz stoją za Mageią.

    • Bardzo sobie cenię 2010.2 świetna baza do dalszego rozwoju, drogą ewolucji a nie rewolucji jak MDV2011 która zawiera wiele dziwnych posunięć co za tym idzie błędów i niedoskonałości. Szkoda Mandrivy która wiele osiągnęła.

Odpowiedz