VirtualBox 3.2.4

VirtualBox 3.2.4

przez -
4 526
Oracle VirtualBox

Wydano kolejną wersję programu przeznaczonego do wirtualizacji – VirtualBox. Jak podkreślają sami twórcy, jest to kolejne wydanie naprawiające błędy, które zostały znalezione przez programistów, jak i społeczność.  Jednakże znajdziemy w nim nowości, jak choćby wsparcie związane z 3D, pozwalające używać CR_SYSTEM_GL_PATH. Dodatkowo naprawiono problemy z aplikacjami wielowątkowymi na systemie gościu oraz kilka niedociągnięć związanych z niedziałającymi sterownikami Nvidia podczas uruchamiania WDDM.

Interfejs graficzny doczekał się poprawki pod X11, związanej z zarządzaniem zasilania podczas zmiany rozmiaru okna. Natomiast interfejs sieciowy może od teraz nawiązywać połączenia typu gość z gościem używając sieci bezprzewodowej. W dyskach twardych na maszynach gościa naprawiono błąd, który powodował błędy podczas dynamicznie rozszerzalnych dysków wirtualnych.

Warto wspomnieć o poprawce dla Page Fusion pod maszynami z Win64 oraz kolejnym naprawionym błędzie importu OVF. Poprawiono również protokół VRDP, gdzie  podczas podłączania drugiego monitora występował problem.

Nowa wersja do pobrania ze strony download.virtualbox.org.

Podobne artykuły