Wicepremier Waldemar Pawlak na konferencji FWiOO

0
1157
Konferencje
Konferencje

Podczas konferencji na Politechnice Warszawskiej organizowanej przez FWiOO w ramach projektu „Platforma współpracy Spinacz – internetowa ogólnopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji”, dnia 27.09.2011 r. z prelekcją wystąpi Wicepremier, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.

W ramach spotkania zatytułowanego „Rola innowacji projektów Open Source w polskiej gospodarce” poruszonych zostanie wiele ważnych tematów w kontekście wolnego i otwartego oprogramowania w polskiej nauce, gospodarce i biznesie. Wicepremier opowie nam o „Roli Oprogramowania Open Source w innowacyjnej gospodarce”, a przedstawiciele świata nauki i biznesu o WiOO w zakresie ich codziennych działań i doświadczeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konferencji na stronie www.fwioo.pl oraz do zgłoszenia udziału w konferencji za pomocą formularza.

Poprzedni artykułJesień Linuksowa już za dwa tygodnie
Następny artykułNieprawidłowości przy przetargu na 10 700 komputerów. ZUS nie widzi problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj