WordCamp – pierwszy raz konferencja nt. WordPress odbędzie sie w Polsce

WordCamp – pierwszy raz konferencja nt. WordPress odbędzie sie w Polsce

przez -
1 964
wordcamp

WordPress to CMS o dostępnym kodzie, często używany jako aplikacja do publikowania blogów. Działa dzięki wykorzystaniu PHP i MySQL. Posiada wiele udogodnień, jak system wtyczek (plugins) czy wzorców (templates). Jest używany przez 12% spośród miliona największych witryn. Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License i jest dostępny za darmo.

WordCampy są organizowane na całym świecie z inicjatywy społeczności użytkowników o różnym poziomie zaawansowania i wykorzystujących WordPressa na różne sposoby. Każdy z nas, poczynając od piszących artykuły, kończąc na projektantach i autorach „rdzenia” ma na WordCampie możliwość przedstawiać swoje pomysły i podyskutować o pomysłach innych.

Konferencja odbędzie się 11–12 grudnia 2010 r. w gmachu Instytutu Elektroniki Politechniki Łódzkiej, który mieści się przy ulicy Wólczańskiej 211/215 (budynek B9).


Pokaż WordCamp Polska 2010 na większej mapie

Ponieważ jest to pierwsze tego rodzaju spotkanie w Polsce szczególnie ważna jest możliwość poznania ludzi o zbieżnych zainteresowaniach i integracja społeczności użytkowników WordPressa.

Więcej informacji znajdziecie na wordcamp-polska.pl.

1 komentarz

Odpowiedz